PONSSE Opti

NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI INFORMACÍ
TECHNOLOGIE, KTERÁ POMÁHÁ OPERÁTORŮM

Uživatelská přívětivost je vůdčí myšlenkou neustále se vyvíjejících Opti systémů lesních strojů společnosti Ponsse. Uživatelské rozhraní zohledňuje přání operátorů spolu s požadavky lesních společností. Řada produktů PONSSE Opti se skládá ze systémů kontroly strojů a systémů řízení pro harvestory, vyvážecí soupravy a aplikace založené na sledování strojů.

PONSSE OPTI4G
Vytváří bezproblémovou týmovou práci mezi obsluhou a strojem PONSSE využívajícím informační systém Opti4G, který je nejpokročilejším a nejsnadněji použitelným na trhu. Opti4G je uživatelské rozhraní operátora s řídícím systémem stroje. Kromě toho se zabývá všemi operacemi potřebnými pro těžbu, od přenosu dat až po optimalizaci a reporting. Snadno použitelné programy systému Opti nabízejí pohodlí při řízení optimalizace souborů a kalibraci zařízení. Systém nejen usnadňuje přizpůsobení stroje a jeho softwaru, ale také zahrnuje reporty, přenos dat a nástroje řízení. Inteligentní systém vytváří další informace o těžbě, jako je sledování pracovní doby obsluhy, výroba, provoz stroje a spotřeba paliva.
Kvůli operačnímu systému Windows je možné v lesním stroji snadno nainstalovat přenos dat a mapové aplikace. Volitelný mapový program PONSSE OptiMap2 je všestranný program pro mapování polohy, který byl navržen pro lesní stroje a podporuje komplexní informační systém Opti4G.

PONSSE OPTICONTROL
Nová úroveň řízení a přesnosti vyvážecích souprav
PONSSE lesní stroje mají vynikající výkon, založený na základním systému OptiControl pro vyvážecí soupravy a elektronicky řízeném dieselovém motoru. OptiControl usnadňuje ovládání stroje, jeřábu, ovladačů a tlačítek, převodovky a vznětového motoru pracujících jako jediná, snadno použitelná jednotka.

Fotogalerie